A- A A+
Егіндікөл ауданының әкімшілігі
Қаз  | Рус
Ақмола облысы Егіндікөл ауданының аумақтық сайлау комиссиясының құрамы, сайлау учаскелерінің шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлама

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 13-бабының 4-тармағына,

17-бабының 2-тармағына, 23-бабының 5-тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2019 жылғы 9 сәуiрдегi № 18 Жарлығына, «2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентiнiң кезектен тыс сайлауын әзiрлеу мен өткiзудiң негiзгi iс-шараларының күнтiзбелiк жоспарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2019 жылғы 10 сәуiрдегi № 10/232 қаулысына сәйкес Ақмола облысы Егiндiкөл ауданының аумақтық сайлау комиссиясының құрамы, сайлау учаскелерiнiң шекараларын және учаскелiк сайлау комиссияларының құрамын хабарлаймыз

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Орналасқан жерi: Егiндiкөл ауылы, Жеңiс көш. 6, тел: 8 (71642) 2-11-66.

Комиссия төрағасы — Жаңабаев Самат Жаңабайұлы; төрағаның орынбасары — Асанов Азамат Серiкұлы; хатшы — Жұмабаева Гүлзада Серiкқызы; комиссия мүшелерi: Шадура Татьяна Васильевна, Дингель Андрей Владимирович, Смайылова Сымбат Қанатқызы, Попова Лидия Николаевна.

№ 378 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Егiндiкөл ауылы, Школьная көш. 6,
№ 1 орта мектебiнiң ғимараты, тел: 8 (71642) 2-14-94.

Шекаралары: Южная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Кирова көшесi 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Транспортная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаева көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадионная көшесi 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Медиков көшесi 1, 3, 5, 7, 9; Линейная көшесi 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Зеленая көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Водопроводная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Станционная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Казахская көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Абая көшесi 1, 2, 3, 4, 1а; Пролетарская көшесi 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Дорожная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6; Нефтебазовская көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Магасумова Ферзана Сабитовна; төрайымның орынбасары — Мусина Ләззат Боранқызы; комиссия хатшысы — Волощенко Римма Радиковна; комиссия мүшелерi — Сейiлова Күлжан Назымбекқызы, Асай Егiнбай Өмiрбайұлы.

№ 379 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Егiндiкөл ауылы, Победы көш. 11,
аудандық Мәдениет үйiнiң ғимараты, тел: 8 (71642) 2-14-09.

Шекаралары: Комсомольская көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мира көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Октябрьская көшесi 1, 3, 5, 8, 11; Спортивная көшесi 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Молодежная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкина көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Восточная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Победы көшесi 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Северная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Микрорайон көшесi 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; Джамбула көшесi 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы — Қарабұзауов Марат Болатұлы; төрағаның орынбасары — Гусятникова Инна Романовна; комиссия хатшысы — Алпыспаева Надежда Васильевна; комиссия мүшелерi — Савицкая Наталья Александровна, Уразалинова Алла Сергеевна.

№ 380 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Егiндiкөл ауылы, Школьная көш. 11,
№ 2 орта мектебiнiң ғимараты, тел: 8 (71642) 2-17-87.

Шекаралары: Целинная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; Калинина көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Степная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Гагарина көшесi 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ленина көшесi 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Новая көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Береговая көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Приозерная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Набережная көшесi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Школьная көшесi 1,3,5,7.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Мурашко Людмила Егоровна; төрайымның орынбасары — Құрманов Сұлтан Сейiтқалиұлы; комиссия хатшысы — Манойлова Ольга Владимировна; комиссия мүшелерi — Апсаматов Ербол Кенжеқожатұлы, Жансейiтова Жұлдыз Әскербайқызы

№ 381 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Полтавское ауылы, Центральная көш. 16,
орта мектеп-бақшасының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-33-05.

Шекаралары: Полтавское ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы — Аблахимов Айтпай Биболатұлы; төрағаның орынбасары — Бутрамьева Людмила Сергеевна; комиссия хатшысы — Бехлер Татьяна Петровна; комиссия мүшелерi — Колпак Анастасия Станиславовна, Аятхан Айболат.

№ 382 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Көркем а., Көркем көш. 17,
негiзгi мектеп ғимараты, тел: 8 (71642) 2-33-03.

Шекаралары: Көркем ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Жарқынбекова Жанаргүл Оралбайқызы; төрайымның орынбасары — Жүсiпов Сағадат Еренғалиұлы; комиссия хатшысы — Қасенова Әлия Алпысбайқызы; комиссия мүшелерi — Мұхомедияров Тiлек, Тұяқова Динара Өмiрзаққызы.

№ 383 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Буревестник а., Орталық көш. 1,
әкiм аппаратының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-05.

Шекаралары: Буревестник ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Манжанова Сәуле Қуанышқызы; төрайымның орынбасары — Середа Нина Николаевна; комиссия хатшысы — Абсамедов Аян Қанатұлы; комиссия мүшелерi — Смайылова Ботагөз Егiмбайқызы, Рахимова Баян Ғазизқызы.

№ 384 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Тоғанас а., Ыбырай Алтынсарин көш. 40,
негiзгi мектеп ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-05.

Шекаралары: Тоғанас ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Алпысова Алтын Қазымқызы; төрайымның орынбасары — Ищанов Смағұл Далабайұлы; комиссия хатшысы — Бөтенбаева Фарида Базарқызы; комиссия мүшелерi — Исин Марат Қартайұлы, Хайруллина Жеңiсгүл Сайлаубайқызы.

№ 385 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Ұзынкөл а., Школьная көш. 29,
орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-03.

Шекаралары: Ұзынкөл ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Белоцкая Людмила Владимировна; төрайымның орынбасары — Трысбаев Қанат Жамбылұлы; комиссия хатшысы — Костина Татьяна Ивановна; комиссия мүшелерi — Өтебаев Сүлеймен Үменұлы, Мұқашева Нұрғайша Балтабайқызы.

№ 386 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Абай а., Дружбы көш. 4,
әкiм аппаратының ғимараты, тел: 8 (71649) 3-30-10.

Шекаралары: Абай ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Калашникова Ольга Николаевна; төрайымның орынбасары — Әубакiрова Гүлнар; комиссия хатшысы — Қалибекова Дариға Ермекқызы; комиссия мүшелерi — Балабекова Оксана Аркадьевна, Чумак Айгүл Набиевна.

№ 387 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Спиридоновка а., Горький көш. 8,
орта мектеп ғимараты, 8 (71642) 2-71-02.

Шекаралары: Спиридоновка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Оленберг Анна Геннадьевна; төрайымның орынбасары — Байнабекова Қаламқас Елемесқызы; комиссия хатшысы — Хаматханова Илюся Рафитовна; комиссия мүшелерi — Кудья Ирина Андреевна, Артемьева Ирина Тимофеевна.

№ 388 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Жалманқұлақ а., Ленин көш. 11,
әкiм аппаратының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-15-60.

Шекаралары: Жалманқұлақ ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Шалтаева Жiбек Серiкқызы; төрайымның орынбасары — Ысқақова Сапаргүл Төлепбергенқызы; комиссия хатшысы — Тоқмағамбетова Қалампыр Серiкбайқызы; комиссия мүшелерi — Алиякбарова Земзагүл Сейiлбекқызы, Сәрсенова Ақжарқын Сағатқызы.

№ 389 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Жұлдыз а., Школьная көш. 1,
медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71642) 3-11-40.

Шекаралары: Жұлдыз ауылы, Қоңыртүбек ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы — Шайымов Аманкелдi Абылхамитұлы; төрағаның орынбасары — Амантаев Жайлау Нұрланұлы; комиссия хатшысы — Шахманов Қаламбай Нұрсағитұлы; комиссия мүшелерi — Әубәкiрова Асылтас Рахманқұлқызы, Амантай Гүлжамал Қапсағитқызы.

№ 390 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Қоржынкөл ауылы, Школьная көш. 18,
орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71642) 2-61-00.

Шекаралары: Қоржынкөл ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы — Лобода Розалия Савиевна; төрайымның орынбасары — Қауменова Айнагүл Әлiбекқызы; комиссия хатшысы — Долгополова Дина Владимировна; комиссия мүшелерi — Михеева Зарина Алишеровна, Хараборкина Светлана Васильевна.

№ 391 сайлау учаскесi
Орналасқан жерi: Бауман ауылы, Школьная көш. 1,
орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71642) 2-43-50.

Шекаралары: Бауман ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы — Царюк Сергей Васильевич; төрағаның орынбасары — Хаждеу Анастасия Викторовна; комиссия хатшысы — Құрсаубаева Анар Дауылбайқызы; комиссия мүшелерi — Қарқымбаева Нұржамал Қуатқызы, Кустова Наталья Михайловна.

Егiндiкөл ауданының әкiмi

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Дата создания статьи: 17.04.2019 10:52
Парақтағы соңғы өзгерістер: 17.04.2019 10:52
Қаралым саны: 1053

egov.kz - мемлекеттік қызметтер және ақпарат онлайн

 

@2020 Егіндікөл ауданының әкімшілігі
Яндекс.Метрика

Пошталық мекенжайы: Ақмола обл. Егіндікөл ауд. Егіндікөл ауылы. Победа көшесі 6 индекс: 020699

Телефон: 8 (71642) 2-13-42;

Электрондық пошта адресі: egindykol_kanz@akmo.kz

Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша 8 (71642) 2-17-03 телефон арқылы хабарласуға болады:

Жиі қойылатын сұрақтар